издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус Веонни Известия
Срещи
11-15 | 00:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ВИЙЯНОВА
-
ФИГЕЙРЕНЗЕ
Прдст
11-15 | 00:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
БРАЗИЛ ДЕ ПЕ
-
АБС
Прдст
11-15 | 00:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ОЕСТЕ
-
ИНТЕРНАС
Прдст
11-15 | 01:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
АТЛАНТА
-
АКАСУЗО
Прдст
11-15 | 01:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
СТ. КРУЗ
-
ПАРАНА
Прдст
11-15 | 01:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
СЕАРА
-
ПАЙСАНДУ
Прдст
11-15 | 01:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
БРАЗИЛ
-
ГОЯС
Прдст
11-15 | 01:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
ЛУВЕРДЕНЗЕ М
-
БОА ЕК
Прдст
11-15 | 01:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-Б
АМЕРИКА МИН.
-
ЖУВЕНТУД
Прдст
11-15 | 10:00 |
ФИЛИПИНИ
ФИЛ
ILOCOS UNITED
-
ГЛОБАЛ ФК
Прдст
11-15 | 11:00 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
АВСТРЛИЯ
-
ХОНДУРАС
Прдст
11-15 | 12:00 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮЖНА КОРЕЯ
АСАН СИТИЗЕН
-
СЕОНГНАМ
Прдст
11-15 | 13:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
ZOO KERICHO
-
ТИКА ЮН.
Прдст
11-15 | 13:00 |
ИРАН
ИРАН
ГОСТАРЕШ ФУЛ
-
ЕСТЕФЛАЛ КУЗ
Прдст
11-15 | 13:45 |
ИРАН
ИРАН
ПЕЙКАН
-
САНАТ НАФТ
Прдст
11-15 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
БЕК ТЕРО САС
-
ЧИАНГРАЙ ЮН.
Прдст
11-15 | 14:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
МУАНГ ТОНГ Ю
-
ТАЙ ХОНДА
Прдст
11-15 | 14:00 |
СЪРБИЯ
КСЪР
СПАРТАК ЗВ
-
МАЧВА САБАЧ
Прдст
11-15 | 14:05 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ КАЙСОМА
-
ДЖЕДА
Прдст
11-15 | 14:30 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
ДАМК
-
НОЖООМ
Прдст
11-15 | 14:40 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ ВАТАНИ
-
КАВКАБ
Прдст
11-15 | 14:45 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
АЛ ДАКЛЕЙ
-
АЛ АСИОТИ СП
Прдст
11-15 | 15:00 |
АЛБАНИЯ
АЛБ
LUFTETARI GJIROKASTER
-
ТЕУТА Д
Прдст
11-15 | 15:00 |
УГАНДА
УГНД
BRIGHT STARS FC
-
ONDUPARAKA
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
УРА ФК
-
PROLINE
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
КАМПАЛА СИТИ
-
POLICE FC
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
ЕКСПРЕС ФК
-
MASAVU
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
UPDF FC
-
VIPERS FC
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
МАРУУНС ФК
-
СОАНА ФК
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
JINJA SSS
-
MBARARA CITY
Прдст
11-15 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
BUL FC
-
SC VILLA
Прдст
11-15 | 17:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ЕНППИ КАЙРО
-
ЕЛ ИТИХАД АЛ
Прдст
11-15 | 17:00 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ ХАЗМ
-
АЛ ТАИ
Прдст
11-15 | 17:00 |
СЪРБИЯ
КСЪР
БОРАЦ Ч
-
Ц.ЗВЕЗДА
Прдст
11-15 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
AS VITA CLUB
-
MOLUNGE
Прдст
11-15 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
ШАРК XI
-
NORD SPORT
Прдст
11-15 | 18:00 |
ЛИТВА
ЛИТ
СУДУВА
-
ЛИЕТАВА ЖОН.
Прдст
11-15 | 19:00 |
МАРОКО
МАР1
ФАР РАБАТ
-
УИДАД КАЗАБЛ
Прдст
11-15 | 19:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
СИКИНАЛА
-
МАЛАКАТЕКО
Прдст
11-15 | 19:00 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
ВОЛФСБУРГ /Ж
-
ФИОРЕНТИНА /Ж/
Прдст
11-15 | 19:00 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
ЛИНШЬОПИНГ /
-
СПАРТА ПРАГА
Прдст
11-15 | 19:00 |
ШВЕЦИЯ
ШВЕЦИЯ
ТРЕЛЕБРГ
-
ЙОНШОПИНГ
Прдст
11-15 | 19:30 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
РОЗЕНГАРД /Ж
-
ЧЕЛСИ ЛФК /Ж
Прдст
11-15 | 19:30 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
БАРСЕЛОНА /Ж
-
ГИНТРА УНИВ.
Прдст
11-15 | 19:30 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
УАДИ ДЕГЛА
-
М.Л. МАКАСА
Прдст
11-15 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
КИТА
А`ЛЕФЕ
-
ПРО ПИАЧЕНЦА
Прдст
11-15 | 19:30 |
СЪРБИЯ
КСЪР
ПАРТИЗАН Б.
-
РАД БЕЛГ
Прдст
11-15 | 20:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
НИКЬОБИНГ ФК
-
ФРЕДЕРИЦ.
Прдст
11-15 | 20:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
МАРКЕНСЕ
-
ДЕПОРТИВО СА
Прдст
11-15 | 20:00 |
ЛИТВА
ЛИТ
ЖАЛГИРИС
-
УТЕНИС
Прдст
11-15 | 20:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ЛЮБЕК
-
АЙНТРАХТ НОР
Прдст
11-15 | 20:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
АЛТОНА 93
-
СВ ЮТИН
Прдст
11-15 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
П. ПРЕТА
-
АТЛ.ПАР.
Прдст
11-15 | 21:00 |
МЕЖДУНАРОДНИ
МЖД
МАНЧЕСТЪР ЮН
-
ATHLETIC CLUB (U23)
Прдст
11-15 | 21:00 |
МЕЖДУНАРОДНИ
МЖД
СЪНДЪРЛАНД /
-
LEGIA WARSZAWA (U23)
Прдст
11-15 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
ЛАНЕРОС Г.
-
LALA FC
Прдст
11-15 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
ULA FC
-
УРЕНА СК
Прдст
11-15 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
GRAN VALENCIA
-
PETROLERO DE ANZOATEGUI
Прдст
11-15 | 21:30 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
АНГОСТУРА ФК
-
PUERTO CABELLO
Прдст
11-15 | 21:30 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
ЛИОН /Ж/
-
БИИК КАЗЪГУР
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
РЕНТИСТС
-
ТАКУРМБО
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
ПРОГРЕСО
-
МИРАМАР
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
SPORTIVO HURACAN
-
DEPORTIVO MALDONADO
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
АТЕНАС
-
ВИЙЯ ЕСП.
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
VILLA TERESA
-
СЕРИТО
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
СЕРО ЛАРГО
-
CENTRAL ESPANOL
Прдст
11-15 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ1
ORIENTAL
-
ATLETICO TORQUE
Прдст
11-15 | 21:45 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ФРОМ
-
ДОРЧЕСТР
Прдст
11-15 | 21:45 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ФАРНБЪРО
-
ГОСПОРТ БЪРО
Отл
11-15 | 21:45 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ТРАНМИЪР
-
ПИТЪРБРО
Прдст
11-15 | 21:45 |
ЕВРОПА
ШЛ (ЛЕ)
МОНПЕЛИЕ /Ж/
-
БРЕША /Ж/
Прдст
11-15 | 21:45 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
КЛСИРЛ
Д.СУИФТС
-
БАЛИКЛЕЪР
Прдст
11-15 | 21:45 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
КЛСИРЛ
КРУСЕЙДЪРС
-
ЛИНФИЙЛД
Прдст
11-15 | 21:45 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
КЛСИРЛ
КАРИК РЕЙНДЖ
-
КЛИФТНВЛ
Прдст
11-15 | 21:45 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
КЛСИРЛ
БАЛИМЕНА ЮН.
-
АРДС
Прдст
11-15 | 21:45 |
УЕЛС
КУЕЛС
КАРДИФ МЕТРО
-
НЮТАУН
Прдст
11-15 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
А.Ю.АМЕРИКА
-
ЕЛ ТАНКЕ СИС
Прдст
11-15 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ФЕНИКС
-
УОНДЪРЪРС
Прдст
11-15 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ХУВЕНТУД
-
РАСИНГ М.
Прдст
11-15 | 22:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
УНИОН АТЛ. Ф
-
ЕЛ ВИХИЯ
Прдст
11-15 | 22:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
UCV
-
ЕСТУДИАНТЕС
Прдст
11-15 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
МУНИСИПАЛ ЛИ
-
АЛИАНСА ФК
Прдст
11-15 | 23:05 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
КД ДРАГОН
-
ЛУИС А.ФИРПО
Прдст
11-15 | 23:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ГРЕМИО
-
САО ПАУЛО
Прдст
11-15 | 23:30 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
КРУЗЕЙРО
-
АВАЙ
Прдст
11-15 | 23:30 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
АНТИГУА ГФК
-
МУНИСИПАЛ
Прдст
11-15 | 23:45 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
ГУАСТАТОЙА
-
СУЧИТИПЕКЕС
Прдст
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ