издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус Веонни Известия
Срещи
11-12 | 00:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛУМБИЯ
ПЕРЕЙРА
-
Р. КАРТАХЕНА
Прдст
11-12 | 00:00 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
ТРИНИДАД
-
ГРЕНАДА
Прдст
11-12 | 00:55 |
ПАНАМА
ПАНAMA
АЛИАНСА ФК
2-0
АТЛ. ВЕРАГУЕ
Прикл
11-12 | 01:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
ЕСТУДИАНТЕС
-
УНИОН АТЛ. Ф
Прдст
11-12 | 01:00 |
МЕКСИКО
MEK2
ЗАКАТЕПЕК 19
-
ХУАРЕС
Прдст
11-12 | 01:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
ИНДЕПЕНДИЕНТ
-
СПОРТИНГ С.М
Прдст
11-12 | 01:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
ЧОРИЙО
-
САНТА ГЕМА Ф
Прдст
11-12 | 01:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
ДЕП. АРАБЕ У
-
ФК ТАУРО
Прдст
11-12 | 01:00 |
ПАНАМА
ПАНAMA
САН ФРАНЦИСК
-
ПЛАЗА АМАДОР
Прдст
11-12 | 01:10 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
Г. ДИАЗ
-
ОЛИМПИЯ
Прдст
11-12 | 02:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
БУКАРАМ.
-
АГИЛАС ДОРАД
Прдст
11-12 | 02:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
ЛУИС А.ФИРПО
-
ФАС
Прдст
11-12 | 02:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
SOUTHERN UNITED (W)
-
NORTHERN F. FED. (W)
Прдст
11-12 | 02:15 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
ОУКЛЪНД СИТИ
-
УОНДЪРЪРС СК
Прдст
11-12 | 02:30 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
КД СОНСОНЕЙТ
-
САНТА ТЕКЛА
Прдст
11-12 | 02:30 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
ЧЕЛАТЕНАНГО
-
КД ДРАГОН
Прдст
11-12 | 03:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
КОБАН ИМПЕРИ
-
АНТИГУА ГФК
Прдст
11-12 | 03:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
АЛАХУЕЛЕ.
-
КАРТАХИНЕС
Прдст
11-12 | 03:00 |
МЕКСИКО
MEK2
ПОТРОС УАЕМ
-
МИНЕРОС ДЕ З
Прдст
11-12 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
УЕЙТЪКИРИ ЮН
-
САУТЕРН ЮН.
Прдст
11-12 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
ИЙСТЪРН СЪБЪ
-
ХОУКС Б. ЮН.
Прдст
11-12 | 03:00 |
НОВА ЗЕЛАНДИЯ
Н.ЗЛНД
ТИЙМ УЕЛИНГТ
-
ТАЗМАН ЮНАЙТ
Прдст
11-12 | 04:15 |
МЕКСИКО
MEK2
СЕЛАЯ
-
ОАКСАКА
Прдст
11-12 | 04:30 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
КСЕЛАХУ МК
-
МАРКЕНСЕ
Прдст
11-12 | 05:30 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
УЕЛИНГТН
-
ПЪРТ ГЛ.
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ЙОКОХАМА
-
Ф.ОКАЯМА
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МИТО ХОЛИХОК
-
МОНТЕДИО
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
БЛ. АКИТА
-
СЕРЕЗО ОСАКА
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
ГАЙНАРЕ ТОТО
-
ДЖИР.КИТАКЮШ
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
НАГАНО ПАРС.
-
АЗУЛ НУМАЗУ
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП3
ГР. МОРИОКА
-
САГАМИХАРА
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ФК ОСАКА
-
TOKYO MUSASHINO
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХОНДА ФК
-
ФК ИМАБАРИ
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХОНДА ЛОК
-
МАРУЯСУ ОКАЗ
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
МИО БИВАКО Ш
-
BRIOBECCA URAYASU
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
REINMEER AOMORI
-
ВЕРСПА ОЙТА
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
Р. КЕИЗАЙ
-
НАРА КЛЪБ
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
СОНИ СЕНДАЙ
-
VEERTIEN KUWANA
Прдст
11-12 | 06:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП-ФЛ
ХАЧИНОНЕ
-
ТОЧИГИ УВА Ф
Прдст
11-12 | 07:00 |
РУСИЯ
РУС1
ЛУЧ ЕНЕРГИЯ
-
ШИННИК
Прдст
11-12 | 07:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
МАЧИДА З.
-
РЕНОФА ЯМАГУ
Прдст
11-12 | 07:30 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
КАНБЕРА ЮН.
-
СИДНИ /Ж/
Прдст
11-12 | 07:30 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
МЕЛБЪРН СИТИ
-
НЮКЯСЪЛ ДЖЕТ
Прдст
11-12 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ШАТИН
-
Ю.КИТАЙ
Прдст
11-12 | 07:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
HOI KING
-
КВУН ТОНГ
Прдст
11-12 | 08:00 |
ЯПОНИЯ
ЯП2
ЕХИМЕ ФК
-
ТЕСПА КУСАЦУ
Прдст
11-12 | 08:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПЕРСИПУРА
-
СРИВИЖАЯ
Прдст
11-12 | 09:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ЙФКМД
-
ВОНГ ТАЙ СИН
Прдст
11-12 | 10:00 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
МЕЛБЪРН СИТИ
-
УЕСТ.СИДНИ
Прдст
11-12 | 10:00 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ПЕРСИБ Б.
-
ПЕРСЕРУ С.
Прдст
11-12 | 10:00 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
СЕМЕН ПАДАНГ
-
ПС ТНИ
Прдст
11-12 | 11:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ASTERAS VLAHIOTI
-
PALLIXOURIAKOS
Прдст
11-12 | 11:45 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛ. МАДРИД
-
ГРАНД. ТЕНЕР
Прдст
11-12 | 12:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
СК САНД /Ж/
-
ФРАЙБУРГ
Прдст
11-12 | 12:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
УСВ ЙЕНА /Ж/
-
1899 ХОФЕНХА
Прдст
11-12 | 12:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ2
ДУНАРЕА КЪЛЪ
-
ФК АРДЖЕШ ПИ
Прдст
11-12 | 12:00 |
РУСИЯ
РУС1
ВОЛГА ОЛИМПИ
-
В. АСТРАХАН
Прдст
11-12 | 12:00 |
РУСИЯ
РУС1
ЕНИСЕЙ КРАСН
-
ТАМБОВ
Прдст
11-12 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ГЮМЮШХАНЕСП.
-
НИГДЕ БЛД
Прдст
11-12 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ШАНЛАУРФ.
-
БУГСАШСПОР
Прдст
11-12 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАХРАМАНМАР.
-
ХАЧЕТЕПЕ СК
Прдст
11-12 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
СИВАС БЕЛЕДИ
-
МЕНЕМЕН БЛД
Прдст
11-12 | 12:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АМЕДСПОР
-
БУДЖАСПОР
Прдст
11-12 | 12:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП
СПОРТИНГ УЕЛ
-
ZARAGOZA (W)
Прдст
11-12 | 12:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
КОРДОБА КФ
-
РЕКРЕАТ.
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АНАДОЛУ СЕЛЧ
-
САКАРЯСП
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ФЕТХИЕСП
-
КЪРКЛАРЕЛИСП
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ЗОНГЮЛДАК
-
ПЕНДИК
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
НАЗИЛЛИ БЛД
-
КЪРШЪЯКА
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
АФНЕТ АФИОНС
-
САНЧАКТЕПЕ
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАСТАМОНУ
-
ИНЕГОЛСП
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТОКАТСПОР
-
ЕЮПСПОР
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ИДМАНЮРДУ
-
ЕТ. БЕЛЕДИЕС
Прдст
11-12 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
ТУЗЛАСПОР
-
БОДРУМ БЛД
Прдст
11-12 | 12:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
СУН ХЕЙ СК
-
ВАНЧАЙ
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
РЕАЛ СОСИЕДА
-
РАЙО ВАЛЕКАН
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
САНТА ТЕРЕЗА
-
ЕСПАНЬОЛ /Ж/
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ГРАНАДА
-
СЕВИЛЯ А
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СП. ХИХОН Б
-
ОСАСУНА Б
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ФУЕНЛБРД
-
СС РЕЙЕС
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕЛТА ВИГО Б
-
КОРУКСО
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
УНИОН АДАРВЕ
-
DEPORTIVO FABRIL
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
АТЛ. БАЛЕРАС
-
АТЛЕТИКО САГ
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
PENA DEPORTIVA
-
ОНТИНИЕНТ
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
DEPORTIVO ARAGON
-
АЛКОЯНО
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЕЛЧЕ
-
ФОРМЕНТЕРА
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЛЕРИДА ЕСПОР
-
МАЙОРКА
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ХУМИЛА
-
БАДАХОС
Прдст
11-12 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
ВИЙЯНОВЕНСЕ
-
МЕЛИЯ
Прдст
11-12 | 13:00 |
ПОЛША
ПОЛ1
Г. ЛЕЧНА
-
ГКАТВИЦЕ
Прдст
11-12 | 13:00 |
ПОЛША
ПОЛ2
ЛЕГИОНОВИЯ Л
-
ЛКС
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС1
АВАНГАРД К.
-
ТОМТОМСК
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС1
РОТОР ВОЛГОГ
-
ТЮМЕН
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС1
КРИЛЯСОВ
-
ХИМКИ
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС2Ц
ТОРП. М.
-
РОТОР ВОЛГОГ
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
МАШУК КМВ
-
ТОРПЕДО АРМА
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
СКА РОСТ.
-
ДИНАМО СТАВР
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
СПАРТАК ВЛАД
-
ЛЕГИОН ДИНАМ
Прдст
11-12 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
АНГУЩ
-
БИОЛОГ НОВОК
Прдст
11-12 | 13:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
БАНКОК ЮНАЙТ
-
БУРИРАМ ЮН.
Прдст
11-12 | 13:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ЧИАНГРАЙ ЮН.
-
МУАНГ ТОНГ Ю
Прдст
11-12 | 13:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
НАКОН РАЧАСИ
-
БАНКОК ГЛАС
Прдст
11-12 | 13:00 |
ТАЙЛАНД
ТЛНД
ЧОНБУРИ
-
БЕК ТЕРО САС
Прдст
11-12 | 13:15 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ТОЛЕДО
-
ФЕРОЛ
Прдст
11-12 | 13:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
БХАЯНГКАРА С
-
ПЕРСИЯ ДЖАКА
Прдст
11-12 | 13:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
БАЛИ ЮНАЙТЕД
-
ГРЕСИК ЮН.
Прдст
11-12 | 13:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
МАКАСАР
-
ПЕРСЕПАМ МАД
Прдст
11-12 | 13:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ВЕНЕЦИЯ
-
ПЕРУДЖА
Прдст
11-12 | 13:45 |
ПОЛША
ПОЛ1
ГКС ТУЧИ
-
ЗАГЛЕБ. С
Прдст
11-12 | 14:00 |
КЕНИЯ
КЕНИЯ
АФК ЛЕОПАРДС
-
ЧЕМЕЛИЛ Ш.
Прдст
11-12 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
БЕНКВСКИ
-
БОТЕВ НОВИ П
Прдст
11-12 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
СП.ВАРНА
-
СЕПТЕМВРИ ТЕ
Прдст
11-12 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
СУВОРОВО
-
СВЕТКАВЦ
Прдст
11-12 | 14:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
КАЛАМАТА
-
ZAKYNTHIAKOS
Прдст
11-12 | 14:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ДИАГОРАС
-
ZEVGOLATIO
Прдст
11-12 | 14:00 |
ДАНИЯ
ДАН1
ФРЕМАД
-
ФРЕДЕРИЦ.
Прдст
11-12 | 14:00 |
ПОЛША
ПОЛ2
РАДОМЯК
-
БЕЛХАТУВ
Прдст
11-12 | 14:00 |
ПОЛША
ПОЛ2
ГРИФ ВЕЙХЕР.
-
БЛЕКИТНИ СТА
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ2
ПОЛИТЕХНИКА
-
ЛУЧАФАРУЛ
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ2
ХЕРМАНЩАД
-
КЛИНЧЕНИ
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС1
КУБАН
-
ДИНАМО С.ПЕТ
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
ЧЕРНОМОРЕЦ Н
-
АФИПС
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
ДРУЖБА М.
-
ФК АКАДЕМИЯ
Прдст
11-12 | 14:00 |
РУСИЯ
РУС2-Ю
С НАЛЧИК
-
ФК ЧАЙКА П.
Прдст
11-12 | 14:00 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
БУДУЧНОСТ ДО
-
ЯГОДИНА
Прдст
11-12 | 14:00 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
Р. ПИРОТ
-
ТЕЛЕОПТИК
Прдст
11-12 | 14:00 |
СЪРБИЯ
СЪРБ1
БЕЖАНИЯ
-
НОВИ П.
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЧЕЛИК НИКШИЧ
-
МОРНАР
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЙЕДИНСТВО П.
-
ЦЕТИНЕ
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
БОКЕЛ
-
БЕРАНЕ
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЛОВЧЕН
-
ИБАР
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ЙЕЗЕРО ПЛАВ
-
MLADOST LJESKOPOLJE
Прдст
11-12 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА1
ОТРАНТ
-
ИГАЛО
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
БДИН ВИДИН
-
ТРЯВНА
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
ВИХЪР СЛАВЯН
-
ЛЕВСКИ 2007
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
КАРИАНА ЕРДЕ
-
АКАДЕМИК СВ.
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
ЯНТРА
-
YANTRA 1919
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
СЕВЛИЕВО
-
СПАРТ. ПЛ
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
ПЪРВА АТОМНА
-
ПАВЛИКЕНИ
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
МИЗИЯ 2005
-
ПАРТИЗАН ЧЕР
Прдст
11-12 | 14:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СЗ
БОТЕВ ЛУКОВИ
-
YANTRA POLSKI TRAMBESH
Прдст
11-12 | 14:30 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
OCEAN PACIFIQUE
-
ТШИНКУНКУ
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СЕГЕД
-
ВАРДА
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СОРОКСАР
-
ЧАКВАР
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
КOЗИНЧБ.
-
ШИОФОК
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ДОРОГИ
-
ЧЕКЛЕДИ ВСЕ
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
БУДАЙОРШ
-
ВАЦ
Прдст
11-12 | 14:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
БУДАФОКИ
-
СОЛНОК
Прдст
11-12 | 14:35 |
АНГЛИЯ
АНГСЛ
РЕДИНГ /Ж/
-
ЧЕЛСИ ЛФК /Ж
Прдст
11-12 | 14:35 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ПОТСДАМ
-
БАЙЕРН МЮНХЕ
Прдст
11-12 | 14:45 |
ДАНИЯ
ДАН1
СКИВЕ
-
ВИБОРГ
Прдст
11-12 | 14:45 |
ДАНИЯ
ДАН1
РОСКИЛДЕ
-
ЕСБЕРГ
Прдст
11-12 | 14:45 |
ДАНИЯ
ДАН1
БРАБРАНД
-
НИКЬОБИНГ ФК
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ДУИСБУРГ /Ж/
-
ФК КЬОЛН /Ж/
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВЕРДЕР БРЕМЕ
-
ЕСЕН /Ж/
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
РВ ЕСЕН
-
Ф. ДЮСЕЛДОРФ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ОЛДЕНБУРГ
-
ХАВЕЛЗЕ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
АЛТОНА 93
-
СТ.ПАУЛИ II
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
АЙНТРАХТ НОР
-
ВОЛФСБ. ІІ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ЕГЕСТР
-
СФ ДРОХТЕРСЕ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ХЕЛДЕСХАЙМ
-
SSV JEDDELOH
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
ФРАНКФРТ
-
Щ. КИКЕРС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ASTERAS AMALIADAS PANOP.
-
ACHAIKI
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
LEONIDIO
-
TSIKLITIRAS PYLOS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
PAO VARDAS
-
ПАНАРКАДИКОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
DIAGORAS VRAHNEIKON
-
PANILIAKOS PYRGOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
AGIOS IEROTHEOS
-
АЦАЛЕНИОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ERMIS ZONIANON
-
KIFSIA
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
PALEOHORA
-
ФОСТИРАС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ЕГАЛЕО
-
IRODOTOS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
TAMYNAIKOS
-
ERMIONIDA
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ЕОЛИКОС
-
AITTITOS SPATON
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ТИЕЛА РАФИНА
-
ERMIS KIVERIOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
PANTHIRAIKOS
-
CHALKIDA
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ПАНАРГИКОС
-
ТРИГЛИАС РАФ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
PELOPAS KIATOU
-
РОДОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
KERATSINI
-
ПР-ФТИКИ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
ETHNIKOS PIREOS
-
ПАО ЛУТРАКИ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪРЦИЯ
PANASPROPYRGIAKOS DOXA
-
IALYSOS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АНАГЕНИСИ К.
-
ПАНЯЛОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ОФИ
-
АЙГИНАЙКОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
П'РАЙКОС
-
APOLLON PONTOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
СПАРТА
-
АПОЛОН ЛАРИС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
АРИС
-
КАЛИТЕЯ
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ВЕРИЯ
-
AE KARAISKAKIS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПАНАХАЙКИ
-
ЕРГОТЕЛС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КИСАМИКОС
-
АХАРАЙКНОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ASTERAS ITEAS
-
OPOUNTIOS MARTINOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
DIGENIS NEOHORIOU
-
RIGAS FEREOS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
VOLOS NPS
-
AMVRISSEAS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ALMYROS
-
ACHILLEAS FARSALON
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
VELOUHI
-
AO SELLANON
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
НИКИ ВОЛ
-
ОЛИМПИАК
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
DOXA NEOU SIDIROHORIOU
-
AETOS ORFANOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
КАВАЛА
-
DOXA PROSKINITON
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ELPIS SKOUTAREOS
-
DIDYMOTIHO
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
НЕСТОС КР.
-
APOLLON PARALIMNIOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
M. ALEXANDROS KARPERIS
-
ARIS AVATOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ORFEAS PUMA XANTHIS
-
M. ALEXANDROS XIROPOTAMOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ПИЕРИКОС
-
AE KARITSAS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ALMOPOS ARIDEAS
-
АГРОТИКОС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ARIS PALEOHORIOU
-
M. ALEXANDROS TRIKALON IM.
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
LAGKADAS
-
AO KARDIAS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
ИРАКЛИС 1908
-
МАКЕДОН.
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
KAMPANIAKOS
-
NAOUSA
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
FILIPPOS ALEXANDRIAS
-
KILKISIAKOS
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
LEFKIMMI
-
ТИЛИКРАТИС
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
THESPROTOS
-
AEP KARAGIANNIA
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
КАСТОРИЯ
-
SKOUFAS KOMPOTIOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
MAKEDONIKOS FOUFA
-
ERMIS AMYNTEOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ДОКСА КРАНУЛ
-
MPOUKAS AMFILOHIAS PAN.
Прдст
11-12 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР3
ЕТНИКОС Ф
-
ASTERAS PARAPOTAMOU
Прдст
11-12 | 15:00 |
ЛИТВА
ЛИТ
ТРАКАЙ
-
АТЛАНТАС
Прдст
11-12 | 15:00 |
РУСИЯ
РУС1
БАЛТИКА
-
СПАРТАК М. 2
Прдст
11-12 | 15:30 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
С.БРЮЖ
-
БЕЕРШОТ-ВИРЛ
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
КУНЕО
-
ГАВОРАНО
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
ПРАТО
-
АРЗАЧЕНА
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
ПИАЧЕНЦА
-
КАРАРЕЗЕ
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
А`ЛЕФЕ
-
ФАНО
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
СУДТИРОЛ
-
РЕДЖАНА
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
MESTRE
-
РЕНАТЕ
Прдст
11-12 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
БАСАНО
-
ФЕРАЛПИ САЛО
Прдст
11-12 | 15:30 |
НОРВЕГИЯ
НОРВЕГИЯ
URAEDD (W)
-
ГРАНД БОДО /
Прдст
11-12 | 15:30 |
УНГАРИЯ
УНГ2
СОПРОН ВСЕ
-
ДЬОР
Прдст
11-12 | 15:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
АЯКС /Ж/
-
ХЕЕРЕНВЕЕН /
Прдст
11-12 | 16:00 |
БЕЛАРУС
КБЛРС
БАТЕ Б.
-
ТОРПЕДО Ж.
Прдст
11-12 | 16:00 |
АНГЛИЯ
АНГСЛ
МАНЧЕСТЪР СИ
-
БРИСТОЛ ЛФК
Прдст
11-12 | 16:00 |
АНГЛИЯ
АНГСЛ
АРСЕНАЛ ЛФК
-
СЪНДЪРЛАНД /
Прдст
11-12 | 16:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
САНГА БАЛЕНД
-
AC DIBUMBA
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
КРЕМОНЗЕ
-
ПАЛЕРМО
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЧИТАДЕЛА
-
ПАРМА
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЧЕЗЕНА
-
САЛЕРНИТ.
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
КАРПИ
-
БРЕША
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
АСКОЛИ
-
ФОДЖА
Прдст
11-12 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ТЕРНАНА
-
НОВАРА
Прдст
11-12 | 16:00 |
НОРВЕГИЯ
НОРВЕГИЯ
РАНХЕЙМ
-
САНД УЛФ
Прдст
11-12 | 16:00 |
ПОЛША
ПОЛ1
СТОМИЛ ОЛШЧ.
-
ХРОБРИ ГЛОГО
Прдст
11-12 | 16:00 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
МЖД
МАЛТА
-
ЕСТОНИЯ
Прдст
11-12 | 16:00 |
ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
ПРС
ЛЕВСКИ
-
ЛОКО СФ
Прдст
11-12 | 16:00 |
РУСИЯ
РУС1
ЗЕНИТ 2
-
ГАЗОВИК ОРЕН
Прдст
11-12 | 16:30 |
АВСТРИЯ
АВРЛИ
ХОРН
-
АУСТРИЯ В.АМ
Прдст
11-12 | 16:30 |
АНГЛИЯ
АНГ1
УИМБЪЛДН
-
ПИТЪРБРО
Прдст
11-12 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВОЛФСБУРГ /Ж
-
ФРАНКФУРТ /Ж
Прдст
11-12 | 16:30 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
СТ. ЕЛОИ ЛУП
-
ЛУБУМБАШИ СП
Прдст
11-12 | 16:30 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
РЕП. КОНГО
-
УГАНДА
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
КИФ ЙОРЕБРО
-
КОПАРБЕРГ/ГЬ
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
РОЗЕНГАРД /Ж
-
ХАМАРБИ ИФ /
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ЕСКИЛСТУНА Ю
-
ВИТШЬО /Ж/
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ЛИМХ. БУНКЕФ
-
ЛИНШЬОПИНГ /
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
ЮРГОРДЕН ИФ
-
ПИТЕО /Ж/
Прдст
11-12 | 16:30 |
ШВЕЦИЯ
ШВ
КРИСТИАНСТАД
-
КВАРНСВЕДЕНС
Прдст
11-12 | 16:45 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
ДЪ НЮ СЕЙНТС
-
КУИН'САУТ
Прдст
11-12 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ВАЛЕНСИЯ /Ж/
-
БЕТИС /Ж/
Прдст
11-12 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ХИМН. Т.
-
РЕАЛ ОВИЕДО
Прдст
11-12 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ПЕНЯ СП.
-
КАУДАЛ ДЕП.
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
OLYMPIQUE DCHEIRA
-
СПОРТИВ ДЕ С
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
ИТИХАД К.
-
КАСБА ТАДЛА
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
УСМ ОЙДА
-
ВАФ ВИДАД
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
ЮСУФИА Б.
-
МОЛУДИА
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
МАГРЕБ ФЕЗ
-
JEUNESSE BEN GUERIR
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
РАДЖА БЕНИ М
-
КЕНИТРА
Прдст
11-12 | 17:00 |
МАРОКО
МАР2
WYDAD TEMARA
-
ЛАЙОУН
Прдст
11-12 | 17:00 |
ПОЛША
ПОЛ1
БИТОВИЯ БИТО
-
ХОЙНИЧАНКА Х
Прдст
11-12 | 17:00 |
ПОЛША
ПОЛ1
ПОГОН С.
-
РАКОВ Ч.
Прдст
11-12 | 17:00 |
ПОЛША
ПОЛ2
КЛУЧБОРК
-
СТАЛ СТ.ВОЛА
Прдст
11-12 | 17:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОРТУГАЛИЯ
ЛЕЙСОЕШ
-
В.ГИМАРАЕШ Б
Прдст
11-12 | 17:00 |
РУСИЯ
РУС1
ФАКЕЛ ВОРОН.
-
СИБИР Н'СИБ.
Прдст
11-12 | 17:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
ДЬОРМОТ
-
МОСОНМАГИАРО
Прдст
11-12 | 17:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
НИРЕДЯЖА
-
БЕКЕШЧАБА
Прдст
11-12 | 17:00 |
УНГАРИЯ
УНГ2
МТК
-
З-ГЕРСЕГ
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ИСАРА
-
БУРГОС
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
УЕ ОЛОТ
-
ВИЛЯРЕАЛ Б
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
МОНЦА
-
ЛИВОРНО
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
ЛУКЕЗЕ
-
АЛЕСАНДРИЯ
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
ПИЗА
-
ДЖАНА ЕРМИНИ
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
АРЕЦО
-
ПРО ПИАЧЕНЦА
Прдст
11-12 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТCБ
ВИРТУС ФРАНК
-
АКРАГАС
Прдст
11-12 | 17:30 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СКЛ
ГАНА
-
ЕГИПЕТ
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
FC RENAISSANCE
-
FC MK
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
РСК
-
AS DRAGONS
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
VIRUNGA
-
ETOILE DE KIVU
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
ДАУФИН Н.
-
МАКИСО
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
OC BUKAVU DAWA
-
FC MONT BLEU
Прдст
11-12 | 18:00 |
ДР КОНГО
ДР КОНГО
МУНГАНО
-
AS MANIEMA UNION
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
МИРАНДЕС
-
ТУДЕЛАНО
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГЕРНИКА
-
УД ЛОГРОНЕС
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РЕАЛ УН.
-
ЛЕЙОА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
САНТНДЕР
-
ЛЕАЛТАД
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
RAPIDO DE BOUZAS
-
РАЙХО МАХАДА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АТЛЕТИКО МАД
-
ПОНФЕРАД
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕГОВИАН
-
ТАЛАВЕРА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ПОНТЕВЕД
-
НАВАЛКАРНЕРО
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГИХУЕЛО
-
ВАЛЯДОЛИД Б
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ПЕРАЛАДА
-
ЛАГОСТЕРА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
БАДАЛОНА
-
КОРНЕЛА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
САБАДЕЛ
-
КД ЕБРО
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
САН ФЕРНАНДО
-
ЛИНЕНСЕ
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МАРБЕЙЯ
-
ЕСИХА
Прдст
11-12 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
МЕРИДА
-
ЕХИДО
Прдст
11-12 | 18:00 |
ПОЛША
ПОЛ1
МИЕДЖ Л.
-
ПУШЧА Н.
Прдст
11-12 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОРТУГАЛИЯ
ФАМАЛИКО
-
КОВА ДП
Прдст
11-12 | 18:30 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ИНДЕП. Х.Т.
-
ЛДУ КИТО
Прдст
11-12 | 18:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ4
УКАМ МУРСИЯ
-
ЕКСТРЕМАДУРА
Прдст
11-12 | 19:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ЛЬОВЕН
-
РЬОЗЛАРЕ
Прдст
11-12 | 19:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
МУНИСИПАЛ
-
СИКИНАЛА
Прдст
11-12 | 19:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
БОНЕР СК
-
ДОРТМУНД II
Прдст
11-12 | 19:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ
ДЕЛФИН СК
-
ДЕП. КУЕНКА
Прдст
11-12 | 19:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
АУКАС
-
ОЛМЕДО
Прдст
11-12 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БАРСЕЛОНА /Ж
-
MADRID CFF (W)
Прдст
11-12 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
ЛУГО
-
НУМАНСИЯ
Прдст
11-12 | 19:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
MUNICIPAL GRECIA
-
МУНИСИПАЛ ЛИ
Прдст
11-12 | 19:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
ПЕРЕС С.
-
ЕРЕДИАНО
Прдст
11-12 | 19:00 |
НОРВЕГИЯ
НОРВЕГИЯ
ФРЕД`СТАД
-
НОТОДЕН
Прдст
11-12 | 19:00 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
ШВЕЙЦ.
-
С.ИРЛАНД
Прдст
11-12 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
ВИТЕРБЕЗЕ
-
ПИСТОЕЗЕ
Прдст
11-12 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТCБ
КАТАНИЯ
-
КАТНДЗРО
Прдст
11-12 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
ПОРДЕНОНЕ
-
ПАДОВА
Прдст
11-12 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
РАВЕНА
-
С-ДЕТЕЗЕ
Прдст
11-12 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТС
ТЕРАМО
-
ГУБИО
Прдст
11-12 | 20:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
СУЧИТИПЕКЕС
-
ПЕТАПА
Прдст
11-12 | 20:00 |
ГВАТЕМАЛА
ГВАТ
МАЛАКАТЕКО
-
ГУАСТАТОЙА
Прдст
11-12 | 20:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ОЛ БОЙС
-
AGROPECUARIO
Прдст
11-12 | 20:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ВИЛА ДАЛМИНЕ
-
ЕСТУДИАНТЕС
Прдст
11-12 | 20:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ДЕПОРТИВО ЕС
-
САКАЧИСПАС
Прдст
11-12 | 20:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
КА САН МИГЕЛ
-
ТЕЛЕРЕС ДЕ Р
Прдст
11-12 | 20:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
САН ТЕЛМО
-
УАИ УРКИСА
Прдст
11-12 | 20:30 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
КОМУНИКАСИОН
-
ВИЛА САН К.
Прдст
11-12 | 21:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
ГУАБИРА
-
БЛУМИНГ
Прдст
11-12 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
П-МЕЙРАС
-
ФЛАМЕНГО
Прдст
11-12 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ВАШКУ
-
САО ПАУЛО
Прдст
11-12 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
АТЛЕТИКО
-
СПОРТ Р.
Прдст
11-12 | 21:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
ГРЕМИО
-
ВИТОРИЯ БАИА
Прдст
11-12 | 21:00 |
ХОНДУРАС
ХОНД
РЕАЛ СОСИЕДА
-
КД ОЛИМПИЯ
Прдст
11-12 | 21:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
СП.ХИХОН
-
ВАЛЯДЛИД
Прдст
11-12 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТАЛИЯ
РОБУР СИЕНА
-
ПОНТЕДЕРА
Прдст
11-12 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
БАРИ
-
ПЕСКАРА
Прдст
11-12 | 21:45 |
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО
ГЪРЦИЯ
-
ХЪРВТСКА
Прдст
11-12 | 22:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛ
АТЛ.УИЛА
-
МИОНРИОС
Прдст
11-12 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ХИМНАСИЯ ХУХ
-
ДЕП. РИЕСТРА
Прдст
11-12 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
УОНДЪРЪРС
-
НАСИОНАЛ М.
Прдст
11-12 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
БОСТОН РИВЪР
-
ФЕНИКС
Прдст
11-12 | 22:00 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ЛИВЪРПУЛ МОН
-
РАМПЛА
Прдст
11-12 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
БОКА УНИДОС
-
С. МАРТИН Т
Прдст
11-12 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛИВИЯ
FLAMENGO DE SUCRE
-
ЦИКЛОН ТАРИХ
Прдст
11-12 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
БОЛИВАР
-
РЕАЛ ПОТОСИ
Прдст
11-12 | 22:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
БАИА
-
АТЛ. МИН.
Прдст
11-12 | 22:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
УРЕНА СК
-
АНГОСТУРА ФК
Прдст
11-12 | 22:00 |
КОЛУМБИЯ
КОЛУМБИЯ
БАРАНКУИЛА
-
КУКУТА
Прдст
11-12 | 22:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
САНТОС ГУАП.
-
ДЕ К. РИКА
Прдст
11-12 | 22:00 |
ХОНДУРАС
ХОНД
ЮТИКАЛПА ФК
-
ВИДА
Прдст
11-12 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
ИБЕРИЯ ЛОС А
-
СМ АРИКА
Прдст
11-12 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
УНИОН САН ФЕ
-
НУБЛЕНСЕ
Прдст
11-12 | 22:00 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
ЛА СЕРЕН
-
ДЕПОРТЕС ВАЛ
Прдст
11-12 | 22:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ФЕРО КАРИЛ О
-
БРАУН ДЕ АДР
Прдст
11-12 | 22:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ1
У. С. ВАЙЕХО
-
АЛФРЕДО САЛИ
Прдст
11-12 | 22:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ1
СИЕНСИАН
-
КАРЛОС МАНУЧ
Прдст
11-12 | 22:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ1
ДЕФ. ЛА БОКА
-
СПОРТ ВИКТОР
Прдст
11-12 | 22:30 |
ПЕРУ
ПЕРУ1
SERRATO PACASMAYO
-
СП. БОЙС
Прдст
11-12 | 23:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
КОРИТИБА
-
П. ПРЕТА
Прдст
11-12 | 23:00 |
БРАЗИЛИЯ
БРА-А
КРУЗЕЙРО
-
ФЛУМИНЗЕ
Прдст
11-12 | 23:00 |
ВЕНЕЦУЕЛА
ВЕНЕЦУЕЛА
МИНЕРОС Г.
-
ДЕП.ГАЙРА
Прдст
11-12 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АЛИАНСА ФК
-
ПАСАКУИНА
Прдст
11-12 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
МУНИСИПАЛ ЛИ
-
CD AUDAZ
Прдст
11-12 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АГИЛА
-
ИСИДРО МЕТАП
Прдст
11-12 | 23:00 |
КОСТА РИКА
К.РИКА
GUADALUPE FC
-
ДЕП. САПРИСА
Прдст
11-12 | 23:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
С. ПОРТЕНЬО
-
НАСИОНАЛ А.
Прдст
11-12 | 23:00 |
ХОНДУРАС
ХОНД
ХОНДУРАС
-
РЕАЛ ЕСПАНЯ
Прдст
11-12 | 23:15 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
НАСИОНАЛ ПОТ
-
ХОСЕ УИЛСТЕР
Прдст
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ