издания на Фокус :
Фокус Нюз Фокус Спорт Фокус Радио Фокус Фен Фокус Прес Фокус армия
Срещи
12-03 | 01:10 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
СОЛ АМЕРИКА
-
Г. КАБАЛЕРО
Прдст
12-03 | 02:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ
НАСИОНАЛ ПОТ
-
БОЛИВАР
Прдст
12-03 | 02:15 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
КИЛМЕС
-
САРМИЕНТО
Прдст
12-03 | 06:30 |
ЮЖНА КОРЕЯ
ЮКОР
ФК СЕУЛ
-
СУВОН
Прдст
12-03 | 08:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
УФУУ ТАЙ ПО
-
HONG KONG SAPLING
Прдст
12-03 | 08:35 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
СК МАРИНЪРС
-
УЕСТ.СИДНИ
Прдст
12-03 | 10:30 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
АДЕЛАИДА
-
КАНБЕРА ЮН.
Прдст
12-03 | 10:50 |
АВСТРАЛИЯ
АВЛ
МЕЛБЪРН СИТИ
-
БРИЗБЕЙН Р.
Прдст
12-03 | 11:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
КАЗЕРБ
SHAHDAG QUSAR
-
КАПАЗ
Прдст
12-03 | 11:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
КАЗЕРБ
ТУРАН ТАУЗ
-
ЗИРА
Прдст
12-03 | 11:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
КФ БРАИЛА
-
ДУНАРЕА КЪЛЪ
Прдст
12-03 | 11:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
МЕТАЛУЛ РЕСИ
-
ОЛИМПИЯ САТУ
Прдст
12-03 | 11:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
РАПИД ЧФР СУ
-
УНИРЕА ТАР.
Прдст
12-03 | 11:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
КИЧИЙ
-
ИЙСТЪРН ФУТБ
Прдст
12-03 | 11:45 |
ИСПАНИЯ
ИСП
OIARTZUN KE (W)
-
БАРСЕЛОНА /Ж
Прдст
12-03 | 12:00 |
ГРУЗИЯ
ГРУЗИЯ
САМТРЕДИА
-
ЧИХУРА САЧХЕ
Прдст
12-03 | 12:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
РЪМНИЧУ ВЪЛЧ
-
УТА АРАД
Прдст
12-03 | 12:00 |
АРМЕНИЯ
АРМ
Б.ЕРЕВАН
-
ШИРАК ГЮМРИ
Прдст
12-03 | 12:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР2
КАРАГЮМРЮК
-
ЗОНГЮЛДАК
Прдст
12-03 | 12:30 |
ЯПОНИЯ
КЛЯП
УРАВА РЕД
-
КАШИМА АНТЛЪ
Прдст
12-03 | 13:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
КАЗЕРБ
КАБАЛА
-
ZAQATALA FK
Прдст
12-03 | 13:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ВАЛЕНСИЯ /Ж/
-
ГРАНД. ТЕНЕР
Прдст
12-03 | 13:00 |
МОЛДОВА
МОЛД
САКСАН
-
ФК ДИНАМО АУ
Прдст
12-03 | 13:00 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
КЛИНЧЕНИ
-
ЛУЧАФАРУЛ
Прдст
12-03 | 13:00 |
РУСИЯ
РУС
ЦСКА М.
-
УРАЛ
Прдст
12-03 | 13:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ИСТАНБУЛ
-
АНТАЛСПР
Прдст
12-03 | 13:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
БАНДЪРМАСПОР
-
АДАНА Д.
Прдст
12-03 | 13:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР1
ПОРТИМОНЕНЗЕ
-
АК.ВИСЕУ
Прдст
12-03 | 13:30 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
БАЛИ ЮНАЙТЕД
-
АРЕМА МАЛАНГ
Прдст
12-03 | 13:45 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ
АЛ ФАТЕХ
-
АЛ ВЕХДА
Прдст
12-03 | 13:50 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ ТАРАЖИ
-
АБХА
Прдст
12-03 | 13:50 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ САФА
-
АЛ РАБЕА
Прдст
12-03 | 14:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
AKADEMIJA PANDEV
-
ГОРНО ЛИСИЦЕ
Прдст
12-03 | 14:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ФК СКОПИЕ
-
ВЛАЗРИМИ КИЧ
Прдст
12-03 | 14:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
VARDAR NEGOTINO
-
ТУРНОВО
Прдст
12-03 | 14:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
FK TIKVES
-
МЕТАЛ.СКОПИЕ
Прдст
12-03 | 14:00 |
МАКЕДОНИЯ
МАК2
ФК НОВАЦИ
-
ТЕТЕКС
Прдст
12-03 | 14:00 |
АЗИЯ
ШЛ-АЗ
ИНДОНЕЗИЯ
-
ВИЕТНАМ
Прдст
12-03 | 14:00 |
АРМЕНИЯ
АРМ
АРАРАТ 2
-
ГАДЗАСАР
Прдст
12-03 | 14:00 |
БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
Б.ХЕРЦ
ОЛИМПИК
-
НК МЕТАЛЕГЕ-
Прдст
12-03 | 14:00 |
БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
Б.ХЕРЦ
СЛОБОДА Т.
-
FK KRUPA
Прдст
12-03 | 14:00 |
БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА
Б.ХЕРЦ
ЖЕЛЕЗНИЧАР
-
ЧЕЛИК З
Прдст
12-03 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
ЧЕРНОМ. БЧ
-
СП.ВАРНА
Прдст
12-03 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
СЕПТЕМВРИ ТЕ
-
ДОБРУДЖА
Прдст
12-03 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
ДОРОСТОЛ
-
KUBRAT
Прдст
12-03 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
ХИТРИНО
-
БОТЕВ НОВИ П
Прдст
12-03 | 14:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ3-СИ
СУВОРОВО
-
СВЕТКАВЦ
Прдст
12-03 | 14:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
1860 МЮН.
-
ДИНАМО Д
Прдст
12-03 | 14:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР2
НЮРНБЕРГ
-
ЗАНДХЗЕН
Прдст
12-03 | 14:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ГРАНАДА
-
СЕВИЛЯ
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
FC ANINOASA
-
СТЯУА 2
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3
URBAN TITU
-
АКСО ФИЛИАСИ
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-1
STIINTA MIROSLAVA
-
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-1
АСК БАКАУ
-
МЕТАЛОСПОРТ
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
ASC RECEA
-
GAZ METAN MEDIAS II
Прдст
12-03 | 14:00 |
РУМЪНИЯ
РУМ3-5
ИЕРНУТ
-
AVANTUL REGHIN
Прдст
12-03 | 14:00 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ КАЙСОМА
-
АЛ ШУЛЛА
Прдст
12-03 | 14:00 |
УКРАЙНА
УКР
ВОРСКЛА
-
ДИНАМО КИЕВ
Прдст
12-03 | 14:00 |
УКРАЙНА
УКР
ЧЕРНОМОРЕЦ О
-
ВОЛИН Л.
Прдст
12-03 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
ЙЕДИНСТВО П.
-
ГЪРБАЛ
Прдст
12-03 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
ФК ДЕЧИЧ
-
ЗЕТА ГОЛУБОВ
Прдст
12-03 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
ПЕТРОВАЦ
-
ЛОВЧЕН
Прдст
12-03 | 14:00 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
РУДАР ПЛ
-
СУТИЕСКА Н.
Прдст
12-03 | 14:00 |
КОСОВО
КОСОВО
KEK-U
-
DUKAGJINI
Прдст
12-03 | 14:00 |
КОСОВО
КОСОВО
BASHKIMI
-
2 KORRIKU
Прдст
12-03 | 14:00 |
КОСОВО
КОСОВО
KF FLAMURTARI
-
VLLAZNIA POZHERAN
Прдст
12-03 | 14:00 |
КОСОВО
КОСОВО
KF VELLAZNIMI
-
ARBERIA
Прдст
12-03 | 14:05 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
АЛ МУЖАХМИЯ
-
АЛ МОЙЗЕЛ
Прдст
12-03 | 14:10 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
AL-WASHM
-
АЛ ДРАИ
Прдст
12-03 | 14:15 |
ЛИВАН
ЛИВ
РАСИНГ БЕЙРУ
-
САЛАМ ЖАРТА
Прдст
12-03 | 14:15 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ ХАЗМ
-
АЛ ТАИ
Прдст
12-03 | 14:15 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
МЪДЪРУЕЛ
-
СЕЛТИК
Прдст
12-03 | 14:30 |
АНГЛИЯ
АНГ
МАН.СИТИ
-
ЧЕЛСИ
Прдст
12-03 | 14:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-СИ
БФК ДИНАМО
-
ФСФ БУДИСА Б
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
AKRITAS CHLORAKAS
-
ОМОНИЯ А.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ALKI OROKLINIS
-
АСИЛ ЛИСИС
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ETHNIKOS ASSIAS
-
ЕНТОИ Л.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
АИЯ НАПА
-
ПАЕЕК К.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ПАФОС ФК
-
ЕНОСИС П
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ПАРЕКЛИСИАС
-
ОЛИМП.Н.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП2
ENAD P. CHRISOHOUS
-
ОТЕЛОС АТ.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
ENY DIGENIS IPSONAS
-
DIGENIS AKRITAS M.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
АХИРОНАС
-
ДИГЕНИС ОР.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
OLYMPIAS LIMPION
-
LIVADIAKOS/SALAMINA
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
PO ORMIDIAS
-
ЕЛПИДА К
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
PEGIA 2014
-
MEAP PERA CHORIOU N.
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
PO XYLOTYMPOU 2006
-
ETHNIKOS LATSION
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
АПЕП П.
-
CHALKANORAS IDALIOU
Прдст
12-03 | 14:30 |
КИПЪР
КИП3
AEN A. GEORGIOU VRYSOULLON
-
IRAKLIS GEROLAKKOU
Прдст
12-03 | 14:30 |
РУМЪНИЯ
РУМЪНИЯ
БРАШОВ
-
СЕПСИ
Прдст
12-03 | 14:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ПРИ ЛЬО МЕЗ.
-
МОБЕГ
Прдст
12-03 | 14:30 |
ХОНГ КОНГ
Х.КОНГ
ШАТИН
-
EASTERN DISTRICT
Прдст
12-03 | 14:30 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
НОВИГРАД
-
ЗАГРЕБ
Прдст
12-03 | 14:30 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ЛУЧКО
-
РУДЕШ
Прдст
12-03 | 14:30 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ИМОТСКИ
-
ШИБЕНИК
Прдст
12-03 | 14:30 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР2
ДЪГОПОЛЬЕ
-
ДИНАМО ЗАГРЕ
Прдст
12-03 | 14:40 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ1
АЛ ВАТАНИ
-
ОХОД
Прдст
12-03 | 14:40 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ2
ХОТАИН
-
АЛ СУКОР
Прдст
12-03 | 14:45 |
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА
ОАЕ
АЛ ШАБАБ ДУБ
-
АЛ ДЖАЗИРА
Прдст
12-03 | 14:45 |
ФРАНЦИЯ
КФР
VILLENEUVE D ASCQ
-
РЕЙМС
Прдст
12-03 | 15:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
ШАБАБ ЯТТА
-
ШАБАБ АЛСАМУ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
БАЙЕРН ХОФ
-
ШВАЙНФРТ 05
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР-БЛ
ШАЛДИНГ Х.
-
ЗЛПОРТЕН
Прдст
12-03 | 15:00 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ КУВЕЙТ СК
-
АЛ ТАДАМОН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ЕПИНАЛ
-
СЕДАН
Прдст
12-03 | 15:00 |
АЗЕРБАЙДЖАН
КАЗЕРБ
КАРАБАХ АХДМ
-
SABAIL
Прдст
12-03 | 15:00 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ДУНАВ
-
ЛОКОМОТИВ ГО
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ХАНЗА
-
Х. КИЛ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ХАЛЕШЕР
-
ВЕРДЕР ІІ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ААЛЕН
-
МАЙНЦ ІІ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
ЦВИКАУ
-
ПАДЕРБОРН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР3
Ф. КЬОЛН
-
ОСНАБРЮК
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ШПРОКХЬОВЕЛ
-
АЛЕН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ОБЕРХАУЗЕН
-
ВЕРЛ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ЗИГЕН
-
ДОРТМУНД II
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
КЬОЛН II
-
ШАЛКЕ 04 ІІ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
М''ГЛАДБАХ I
-
ВИКТ. КЬОЛН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЗАП
ВИДЕНБРЮК
-
РОДИНГХАУЗЕН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
БРАУНШВАЙГ
-
ХАНЗА ЛЮНЕБУ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
СТ.ПАУЛИ II
-
ХАВЕЛЗЕ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ЕГЕСТР
-
ЛЮБЕК
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
А.ТРИР
-
ЩАЙНБАХ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
СК ТЕВТОНИЯ
-
КОБЛЕНЦ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
САБРЮКЕН
-
ЩУТГАРТ ІІ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРЮЗ
Щ. КИКЕРС
-
ХОМБУРГ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ПЛАТАНИАС
-
П'НИОНОС
Прдст
12-03 | 15:00 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР2
КИФИСИА
-
PANTHIRAIKOS
Прдст
12-03 | 15:00 |
МАЛТА
МАЛ
ТАРШИН РЕЙНБ
-
АНДРЮС ФК
Прдст
12-03 | 15:00 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
НК ЦЕЛЕ
-
НД ГОРИЦА
Прдст
12-03 | 15:00 |
УГАНДА
УГНД
VIPERS FC
-
SC VILLA
Прдст
12-03 | 15:00 |
УГАНДА
УГНД
THE SAINTS FC
-
ONDUPARAKA
Прдст
12-03 | 15:00 |
УГАНДА
УГНД
ЕКСПРЕС ФК
-
SADOLIN PAINTS FC
Прдст
12-03 | 15:00 |
УГАНДА
УГНД
BUL FC
-
СОАНА ФК
Прдст
12-03 | 15:00 |
ТУНИС
ТУНИС
ЗАРЗИС
-
СФАКСИЕН
Прдст
12-03 | 15:00 |
ТУНИС
ТУНИС
УС БЕН ГУЕРД
-
ЕС САХЕЛ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ТУНИС
ТУН
АС МАРСА
-
СТАД ГАБЕСИЕ
Прдст
12-03 | 15:00 |
ТУНИС
ТУН
КС ХАМАМ ЛИФ
-
ЕТОАЛ МЕТЛАУ
Прдст
12-03 | 15:15 |
БАХРЕЙН
БАХР
ИЙСТ РИФА
-
АЛ МУХАРАК
Прдст
12-03 | 15:15 |
БАХРЕЙН
БАХР
НАДЖМА
-
АЛ ХАЛА
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИНДИЯ
ИНДИЯ
МУМБАЙ СИТИ
-
ДЕЛХИ ДИНАМО
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ZACCARIA (W)
-
FIORENTINA (W)
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
РЕС РОМА /Ж/
-
TAVAGNACCO (W)
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
МОЗАНИКА /Ж/
-
ВЕРОНА /Ж/
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
КУНЕО /Ж/
-
JESINA (W)
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
CHIETI (W)
-
LUSERNA (W)
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТА
БРЕША /Ж/
-
КОМО 2000
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПАРМА
-
БАСАНО
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КАРАРЕЗЕ
-
ОЛБИЯ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
МЕЛФИ
-
МЕСИНА
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ЮВЕСТБИЯ
-
ВИРТУС ФРАНК
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ФОНДИ
-
АНДРИЯ БАТ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
МОНОПОЛИ
-
ТАРАНТО
Прдст
12-03 | 15:30 |
ТУРЦИЯ
ТУР1
МАНИСАСПОР
-
ГАЗИАНББ
Прдст
12-03 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
POLICE FC
-
JMC HIPPOS FC
Прдст
12-03 | 15:30 |
УГАНДА
УГНД
KCCA FC
-
PROLINE
Прдст
12-03 | 15:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
АБРИСТУТ
-
ХОЛИУЕЛ ТАУН
Прдст
12-03 | 15:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
GREENFIELD
-
ГИЛСФИЛД
Прдст
12-03 | 15:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
LLANFAIR UTD
-
CORWEN
Прдст
12-03 | 15:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ШОЛЕ
-
ЛАВАЛ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
CLUSES SCIONZIER
-
ОКСЕР
Прдст
12-03 | 15:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
САРЕ ЮН.
-
СТРАСБРГ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ФК КЕЙП ТАУН
-
УИТБАНК СП.
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ЛЕОПАРДС
-
ТАНДА РОЯЛ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
УНИВ.ПРЕТ.
-
САНТОС Л.
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
МТАТА БЪКС
-
МИЛАНО ЮН.
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
СТЕЛЕНБОШ
-
МБОМБЕЛА ЮН.
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ПЛАТ. СТАРС
-
ПОЛОКУЕЙН СИ
Прдст
12-03 | 15:30 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
СЪНДАУНС
-
ФРИЙ СТЕЙТ
Прдст
12-03 | 16:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ2
МОЙОЛА ПАРК
-
НЮИНГТЪН ЮК
Прдст
12-03 | 16:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ2
ДОН. СЕЛТИК
-
КУИНС ЮНИВ.
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИНДОНЕЗИЯ
ИНДНЗ
ГРЕСИК ЮН.
-
МАКАСАР
Прдст
12-03 | 16:00 |
АЛЖИР
АЛЖ
ША БАТНА
-
КОНСТАНТИНЕ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕРС
ШВАРЦ ВАЙС Р
-
ВОЛФСБ. ІІ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АПОЕЛ КШ
-
АПОЕЛ Х.
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЛАТИНА
-
ВИРТ.ЕНТЕЛА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ЧИТАДЕЛА
-
СПАЛ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
БЕНЕВНТО
-
ЧЕЗЕНА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
БАРИ
-
САЛЕРНИТ.
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
АВЕЛИНО
-
АСКОЛИ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ТЕРНАНА
-
БРЕША
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
СПЕЦИЯ
-
ФРОЗНОНЕ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
ПРОВРЧЛИ
-
ПИЗА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТБ
НОВАРА
-
ВИЧЕНЦА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ТУТОКУОЙО
-
ЛИВОРНО
Прдст
12-03 | 16:00 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
ПИСТОЕЗЕ
-
РЕНАТЕ
Прдст
12-03 | 16:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ1
УЕЛДЪРС
-
НОКБРЕДА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
К. МАРСИЛИЯ
-
ЙЕР
Прдст
12-03 | 16:00 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ДИНАМО З
-
РИЕКА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
СПАРТА ПРАГА
-
ТЕПЛИЦЕ
Прдст
12-03 | 16:00 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
БЪРНО
-
КАРВИНА
Прдст
12-03 | 16:00 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
В ИХЛАВА
-
СЛОВАН Л
Прдст
12-03 | 16:30 |
БАХРЕЙН
БАХР
ИЙСТ РИФА
-
МАЛИКИА
Прдст
12-03 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВОЛФБУРГ
-
ХЕРТА
Прдст
12-03 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
БАЙЕР Л.
-
ФРАЙБУРГ
Прдст
12-03 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ДОРТМУНД
-
М''ГЛАДБАХ
Прдст
12-03 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ХОФЕНХАМ
-
ФК КЬОЛН
Прдст
12-03 | 16:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ВЕРДЕР
-
ИНГОЛЩАД
Прдст
12-03 | 16:30 |
МАРОКО
МАР2
RAPIDE OUED ZEM
-
МОЛУДИА
Прдст
12-03 | 16:30 |
МАРОКО
МАР2
МАГРЕБ ФЕЗ
-
СПОРТИВ ДЕ С
Прдст
12-03 | 16:30 |
ПОЛША
ПОЛ
ПЯСТ ГЛ.
-
КОРОНА
Прдст
12-03 | 16:30 |
САУДИТСКА АРАБИЯ
САРАБ
АЛ ХАЛИЙДЖ
-
АЛ ТААВУН
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
КЕРНАРФ.
-
КАРМАРТН
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
БАЛАТАУН
-
CALDICOT TOWN
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
ЛАНДУДНО
-
ГОЙТЪР АФК
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
Х'РДУЕСТ
-
АФАНЛИДО
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
ГАП КОНА'С
-
ГОЙТЪР ЮН.
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
ДРУИД
-
LLANTWIT MAJOR
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
КАРДИФ МЮ
-
ПОРТМАДОГ
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
РИЛ
-
ПЪНРИНКЧ
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
ПРЕСТАТИН
-
ХОУЛИХЕД
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
PENYBONT
-
ЕЪРБЪС
Прдст
12-03 | 16:30 |
УЕЛС
КУЕЛС
НЮТАУН
-
ДЪ НЮ СЕЙНТС
Прдст
12-03 | 16:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
МТК
-
УЙПЕЩ Б.
Прдст
12-03 | 16:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
МЕЗЬОКЬОВЕШД
-
Ф`ВАРОШ
Прдст
12-03 | 16:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
ПОКШИ СК
-
ХАЛАДАШ
Прдст
12-03 | 16:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
ДЬОРМОТ
-
ХОНВЕД
Прдст
12-03 | 16:30 |
УНГАРИЯ
УНГ
ВАШАШ Б.
-
ДИОШДЬОР
Прдст
12-03 | 16:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
STADE BRIOCHIN
-
ШАТОРУ
Прдст
12-03 | 16:40 |
КАТАР
КАТАР
АЛ ГАРАФА
-
АЛ РАЙЯН
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ2
НЮРИ СИТИ
-
БАНГОР
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ2
ЛИМАВЕДИ ЮН
-
БАНБРИДЖ Т.
Прдст
12-03 | 17:00 |
ПАЛЕСТИНА
ПАЛ
ТАКАФИ Т.
-
МАРКАЗ БАЛАТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ1
ИНСТИТЮТ
-
БАЛИКЛЕЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ2
ЙОУВИЛ Т
-
КРОУЛИ Т
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
БЕЙТ ДЖУНИЪР
-
МОРТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
СТРАНРАР
-
ИЙСТ КИЛБРАЙ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
СТЪР.АЛБ
-
УИК АК.
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
ФОРМАРТИН ЮН
-
АНАН АТЛ.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АВСТРИЯ
АВС
РАПИД ВИЕНА
-
СТ ПЬОЛТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АЛЖИР
АЛЖ
ЖС КАБЮЛИЕ
-
ОЛИМПИК МЕДЕ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АЛЖИР
АЛЖ
МК ОРАН
-
ЖС САОУРА
Прдст
12-03 | 17:00 |
АЛЖИР
АЛЖ
ХЮСЕИН ДЕЙ
-
ДРВ ТАДЖЕНАН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
У.Б.А.
-
УОТФОРД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
ТОТНЪМ
-
СУОНЗИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
СНДРЛАНД
-
ЛЕСТЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
СТОК С
-
БЪРНЛИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ
КР.ПАЛАС
-
С`ХЯМПТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ2
СТИВЪНИДЖ
-
ДОНКАСТЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
МЕТ.ПОЛИС
-
ЛЕСТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ЛОУСТОФТ Т.
-
УИНГЕЙТ ФИН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
КИНГСТОНИЪН
-
К АЙЛАНД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ХЕНДЪН
-
ЕНФИЛД ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ХАРОУ БОРОУ
-
МЕРСТАМ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ФОЛКСТЪН ИНВ
-
ДУЛУИЧ ХАМЛЕ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
БЪРДЖИС ХИЛ
-
ГРЕЙС АТ.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
СЪДБЪРИ
-
ХАРЛОУ ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
НИЙДАМ МАРКЕ
-
ЛЕДЪРХЕД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
СТЕЙНЗ
-
ХАВАНТ & УОТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
ТОНБРИДЖ
-
БОГНЪР Р
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ИСТМ
УОРТИНГ ФК
-
БИЛЪРИКИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
УОРЧЕСТЪР
-
ФАЙЛД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
С-БРИДЖ
-
БРАКЛИ ТАУН
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
НЪНИЙТЪН
-
ОЛФРИТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ХАРОГЕЙТ
-
ТЕЛФОРДЮ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ГЛОСТЪР
-
СТОКПОРТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ГЕЙНЗБЪР
-
ЮН. ЪФ МАНЧ.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
С-БРИДЖ
-
БОСТЪН Ю
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ДОУВЪР
-
ДАГЕНАМ &РЕД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
БРОМЛИ
-
МЕЙДСТОУН ЮН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
БРЕЙНТРT
-
СЪТЪН ЮН
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
БАРОУ
-
САУТПОРТ
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
АЛДЪРШОТ
-
БОРЪМ УУД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ГАЙЗЛИ
-
ЧЕСТЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ИЙСТЛИЙ
-
Ф. ГРИЙН
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ТРАНМИЪР
-
ЙОРК С.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ТОРКИ
-
УОКИНГ
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
СОЛИХЪЛ
-
ЛИНКЪЛН
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
НОРТ ФЕРИБИ
-
ГЕЙТСХЕД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
УИЛДСТОН
-
ИЙСТ ТЪРЪК
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ТРУРО СИТИ
-
БИШЪПС С
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
СТ. ОЛБАНС
-
ИЙСТБОРН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ОКСФОРД С.
-
ЕБСФЛИЙТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
МЕЙДНХЕД
-
МАРГЕЙТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ДАРТФОРД
-
ПУУЛ ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
КОНКОРД РЕЙН
-
ХЕМПТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ЧЕЛМСФРД
-
ХЪНГЪРФОРД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
УАЙТХОУК
-
ГОСПОРТ БЪРО
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
УЕСТЪНСМ
-
ХЕМПСТЕД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
УЕЛНГ ЮН
-
БАТ СИТИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ХАЛИФАКС
-
ЧОРЛИ
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ОЛТРИНКЪМ
-
ТАМУЪРТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
БРАДФОРД ПА
-
К`МИНСТЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-НЛ
ДАРЛИНГТЪН 1
-
САЛФОРД СИТИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
АШТЪН ЮН.
-
СПЕНИМУР ТАУ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
МИКЪЛОВЪР СП
-
СТАУЪРБРИДЖ
Отл
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
МАРИН
-
ХЕЙЛСОУЕН ТА
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
ИЛКЕСТЪН
-
ГРАНТЪМ ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
ФРИКЛИ АТЛЕТИК
-
УОРИНГТЪН ТА
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
КОАЛВИЛ ТАУН
-
НАНТУИЧ Т.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
БЛАЙТ СП
-
БЪКСТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
БАРУЕЛ
-
СКЕЛМЪРСДЕЙЛ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
УЪР'ГТЪН
-
ХЕНСФОРД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
СЪТЪН ЮН.
-
КОРБИ Т.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
СТАФОРД
-
МАТЛОК ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-СПЛ
РУШЪЛ ОЛИМП.
-
УИТБИ ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
БРИСТОЛ С.
-
ИПСУИЧ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
БЛЯКБЪРН
-
ХЪД`ФИЙЛД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
БИРМИНГАМ
-
БАРНЗЛИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
НОРИЧ
-
БРЕНТФОРД
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
ФУЛЪМ
-
РЕДИНГ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
КАРДИФ
-
БРАЙТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
БЪРТЪН
-
РОДЪРЪМ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
УИГЪН
-
ДАРБИ К
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
ШЕФИЛД У
-
ПРЕСТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
СЛАУ ТАУН
-
ФРОМ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
РЕДТЧ ЮН
-
СИРИНЧЕСТЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ЛЕМИНГТН
-
ХИТЧИН ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
КИНГС ЛАНГЛИ
-
УЕЙМЪТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
КЕТЪРИНГ
-
СИНДЪРФОРД Т
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ДЮНСТЕЙБЪЛ
-
КИНГ'С ЛИН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ДОРЧЕСТР
-
БИГЪЛСУЕЙД Т
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
БАНБЪРИ ЮНАЙ
-
СТРАДФОРД ТА
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
БЕЙЗИНГС
-
СТ ИВС ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
КЕМБР. С
-
МЕРТИР
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
ЧИПЪНЪМ
-
ЧЕШЪМ ЮН.
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
АНГ-ЮПЛ
СТ. НИОТС ТА
-
ХЕЙЗ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ЧЕСТЪРФИЛД
-
УИКЪМБ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ЧАРЛТЪН
-
М.К.ДОНС
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
КАРЛАЙЛ
-
РОЧДЕЙЛ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
БЛЯКПУЛ
-
БРАКЛИ ТАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
СЪТЪН ЮН
-
ЧЕЛТНЪМ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ШРОСБЪРИ
-
ФЛИТУД Т
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ПЛИМУТ
-
НЮПОРТ
Прдст
12-03 | 17:00 |
АНГЛИЯ
КЛАНГ
ЛУТЪН
-
СОЛИХЪЛ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ДАНИЯ
ДАН
ХОРСЕНС
-
ВИБОРГ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
СЕМОУХА
-
ЕЛ ИТИХАД АЛ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БЕТИС /Ж/
-
РАЙО ВАЛЕКАН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
АМОРЕБИЕТА
-
АРЕНАС ДЕ ГЕ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЛЕВАНТЕ Б
-
ЕЛДЕНСЕ
Прдст
12-03 | 17:00 |
КИПЪР
КИП
ОМОНИЯ
-
АПОЕЛ Н.
Прдст
12-03 | 17:00 |
КИПЪР
КИП
АНАГЕНИСИ Д.
-
АЕК ЛАРНАКА
Прдст
12-03 | 17:00 |
МАРОКО
МАР1
УИДАД КАЗАБЛ
-
ИТИХАД Т.
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ
ЛИНФИЙЛД
-
КАРИК РЕЙНДЖ
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ
КРУСЕЙДЪРС
-
ГЛЕНТОРАН
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ
БАЛИМЕНА ЮН.
-
ПОРТДАУН
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ
СИРЛ1
ЛАРН
-
ДЕРГВЮ
Прдст
12-03 | 17:00 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
КОПЕР
-
НК АЛУМИНИЙ
Прдст
12-03 | 17:00 |
УКРАЙНА
УКР
ЗОРЯ ЛУГАНСК
-
ДНЕПЪР
Прдст
12-03 | 17:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ВИРИ-ШАТ
-
БЕЛФОР
Прдст
12-03 | 17:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
КА ПОНТАЛИЕ
-
ГРЕНОБЪЛ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
KAYSERSBERG
-
ФЕЙНИЕ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
КШОТ
СТЕНМЮЪР
-
ФОРЕС М.
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
РЕЙНДЖРС
-
АБЪРДИЙН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
КИЛМАРНК
-
ДЪНДИ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
ХАМИЛТЪН
-
ПАРТИК Т
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
СТДЖОНСТ
-
ИНВЪРНЕС
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ
РОС К.
-
ХАРТС
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ1
К.П.Р.
-
БРИКИН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ1
ПИТЪРХЕД
-
ЕЪРДРИОНИНАН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ1
АЛБИЪН Р
-
ЛИВГСТЪН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ2
ЕЛГИН С.
-
МОНТРОУЗ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ2
КАУДЪНБ.
-
КЛАЙД
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТ2
АРБРОУТ
-
ЕДИНБУРГ
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТЧ
РЕЙТ Р.
-
МОРТЪН
Отл
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТЧ
КУИН'САУТ
-
ДЪМБАРТН
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТЧ
ДНФРМЛИН
-
ЕЪР ЮН.
Прдст
12-03 | 17:00 |
ШОТЛАНДИЯ
ШОТЧ
ФОЛКЪРК
-
СТ МИРЪН
Прдст
12-03 | 17:15 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
ВЕРИЯ
-
ПАНЕТОЛИКОС
Прдст
12-03 | 17:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП
БАРСЕЛОНА
-
РЕАЛ МАДРИД
Прдст
12-03 | 17:15 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
СЕЛТА ВИГО Б
-
АРАНДИНА
Прдст
12-03 | 17:15 |
МАЛТА
МАЛ
ПЕМБРОУК АТЛ
-
ВАЛЕТА
Прдст
12-03 | 17:30 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ ФЕХАЙХИЛ
-
АЛ ШАБАБ
Прдст
12-03 | 17:30 |
КУВЕЙТ
КУВ
АЛ САЛМИЯ
-
КАЗМА СК
Прдст
12-03 | 17:30 |
БЪЛГАРИЯ
БЪЛ
ЛЕВСКИ
-
СЛАВИЯ
Прдст
12-03 | 17:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПА
КРЕМОНЗЕ
-
ПРАТО
Прдст
12-03 | 18:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
УНИОН СЕНТ-Ж
-
С.БРЮЖ
Прдст
12-03 | 18:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ЕСПОЛИ
-
GUALACEO SC
Прдст
12-03 | 18:00 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
МАКАБИ ПТ
-
АПОЕЛ КС
Прдст
12-03 | 18:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ЛЕЙОА
-
БАРАКАЛД
Прдст
12-03 | 18:00 |
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА
ОАЕ
ЕМИРЕЙТС
-
ШАРДЖА
Прдст
12-03 | 18:00 |
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА
ОАЕ
АЛ АХЛИ ДУБА
-
АЛ ВАДА
Прдст
12-03 | 18:00 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
РИО АВЕ
-
ТОНДЕЛА
Прдст
12-03 | 18:00 |
РУСИЯ
РУС
РОСТОВ
-
ЗЕНИТ СТП
Прдст
12-03 | 18:00 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ФК СЕНИЦА
-
ДУН. СТРЕДА
Прдст
12-03 | 18:00 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ЖИЛИНА
-
ТРЕНЧИН
Прдст
12-03 | 18:00 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
МОРАВЦЕ
-
ШПОРТ П.
Прдст
12-03 | 18:00 |
СЛОВАКИЯ
СЛВК
ТАТРАН
-
СП. МИЯВА
Прдст
12-03 | 18:00 |
ТУРЦИЯ
ТУР
ФЕНЕРБАХЧЕ
-
БЕШИКТАШ
Прдст
12-03 | 18:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
АНДРЕЗЬО
-
LOUHANS-CIUSEAUX
Прдст
12-03 | 18:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ИСТЪР
-
РОДЕ
Прдст
12-03 | 18:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
МОНПЕЛИЕ
-
ПАРИ С.Ж
Прдст
12-03 | 18:00 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ЧИПА ЮНАЙТЕД
-
К. ЧИЙФС
Прдст
12-03 | 18:15 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
МАКАБИ ТА
-
АП. АШКЕЛОН
Прдст
12-03 | 18:15 |
ХЪРВАТСКА
ХЪР
ЦИБАЛИЯ
-
НК ЛОКО
Прдст
12-03 | 18:45 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ЛЮЦЕРН
-
ВАДУЦ
Прдст
12-03 | 19:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ФК БРЮЖ
-
ОСТЕНДЕ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
CLAN JUVENIL
-
ЛДУ ЛОХА
Прдст
12-03 | 19:00 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
ГЕРНИКА
-
СЕСТАО РИВЕР
Прдст
12-03 | 19:00 |
КИПЪР
КИП
КАРМИОТИСА
-
НЕА С.
Прдст
12-03 | 19:00 |
МАРОКО
МАР1
РС БЕРКАНЕ
-
КАСБА ТАДЛА
Прдст
12-03 | 19:00 |
ПОЛША
ПОЛ
ШЛЬОНСК
-
ПОГОН ШЧ
Прдст
12-03 | 19:00 |
УНГАРИЯ
УНГ
ДЕБРЕЦЕН
-
ВИДЕОТОН
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
PONTIVY GSI
-
БРЕСТ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
АНГЛЕ Ж.
-
ШАМОА НИОР
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ОЛИМПИК АЛЕ
-
АЯЧО ГФКО
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
HAUTS LYONNAIS
-
СЕЛОНГИ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
СЕНТ-ЖЬОНЬОВ
-
РОА
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ESC LONGUEAU
-
КРОА ИС
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ЛЬО МАН
-
ШАМБЛИ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
L ERNEENNE
-
КЕВИЛИ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
LUNEVILLE
-
ЖАРВИЛ
Прдст
12-03 | 19:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
SARREGUEMINES FC
-
ВАЛАНСЕН
Прдст
12-03 | 19:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
УКАМ МУРСИЯ
-
ЛУГО
Прдст
12-03 | 19:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
НУМАНСИЯ
-
АЛМЕРИЯ
Прдст
12-03 | 19:15 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
МИРАНДЕС
-
ЕЛЧЕ
Прдст
12-03 | 19:30 |
ЧЕРНА ГОРА
Ч.ГОРА
БУДУЧ П
-
БОКЕЛ
Прдст
12-03 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС
РИЙД
-
МАТЕРСБУРГ
Прдст
12-03 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС
ТР. АДМИРА
-
АУСТРИЯ В.
Прдст
12-03 | 19:30 |
АВСТРИЯ
АВС
ЗАЛЦБУРГ
-
АЛТАХ
Прдст
12-03 | 19:30 |
АНГЛИЯ
АНГ
УЕСТ ХЯМ
-
АРСЕНАЛ
Прдст
12-03 | 19:30 |
АНГЛИЯ
АНГЧ
ЛИЙДС
-
АСТЪН ВИЛА
Прдст
12-03 | 19:30 |
ГЕРМАНИЯ
ГЕР
ЛАЙПЦИГ
-
ШАЛКЕ04
Прдст
12-03 | 19:30 |
ГЪРЦИЯ
ГЪР
КАСИОПИ
-
АЕК АТИНА
Прдст
12-03 | 19:30 |
ДАНИЯ
ДАН
ФК К`ХАГЕН
-
РАНДЕРС
Прдст
12-03 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСП
ЛЕГАНЕС
-
ВИЛЯРЕАЛ
Прдст
12-03 | 19:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ3
ЕСПАНЬОЛ
-
КФ ГАВА
Прдст
12-03 | 19:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
РЕДЖИНА
-
ФОДЖА
Прдст
12-03 | 19:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
ВАН
-
АВРАНШ
Прдст
12-03 | 19:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
МОНТНЯРД
-
ГРЕНВИЛ
Прдст
12-03 | 19:30 |
ФРАНЦИЯ
КФР
БАЛМА
-
BERGERAC PERIGORD
Прдст
12-03 | 19:30 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ГО АХЕД ИГЪЛ
-
ХЕРЕНВЕН
Прдст
12-03 | 20:00 |
ЕГИПЕТ
ЕГИП
ЗАМАЛЕК
-
АЛ ДАКЛЕЙ
Прдст
12-03 | 20:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
BELLEVILLE ST-JEAN ARD.
-
BESANCON RACING
Прдст
12-03 | 20:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
ЦЮРИХ
-
ВИЛ
Прдст
12-03 | 20:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ1
СЕРВЕТ
-
ВИНТЕТУР
Прдст
12-03 | 20:15 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
СПОРТИНГ
-
ВИТ. СЕТУБАЛ
Прдст
12-03 | 20:15 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
АЯКС КЕЙПТ.
-
ГОЛДЪН Е.
Прдст
12-03 | 20:15 |
ЮЖНА АФРИКА
ЮАР
ОРЛАНДО П.
-
ХАЙЛЕНДС ПАР
Прдст
12-03 | 20:30 |
ИЗРАЕЛ
ИЗР
АП.БШЕВА
-
ФК АШДОД
Прдст
12-03 | 20:30 |
ИСПАНИЯ
ИСПБ
РЕАЛ М. Б
-
НАВАЛКАРНЕРО
Прдст
12-03 | 20:30 |
РУМЪНИЯ
РУМ
ВИТОР.КОНСТ.
-
КС УНИВ. КРА
Прдст
12-03 | 20:30 |
ЧИЛИ
ЧИЛИ
КОБРЕСАЛ
-
ПАЛЕСТИНО
Прдст
12-03 | 20:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
РОДА
-
ПСВ
Прдст
12-03 | 20:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ЕКСЛСИОР
-
АЛКМААР
Прдст
12-03 | 20:45 |
ЧЕХИЯ
ЧЕХ
БОХЕМ. 1905
-
В.ПИЛЗЕН
Прдст
12-03 | 21:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ЗВАРЕГЕМ
-
ВАСЛНД/БЕВЕР
Прдст
12-03 | 21:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
СТРЮИДЕН
-
МУСКРОН-ПЕРЮ
Прдст
12-03 | 21:00 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ТЮБЕК
-
ЛЬОВЕН
Прдст
12-03 | 21:00 |
ИСПАНИЯ
ИСП2
КАДИС
-
САРАГОСА
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
RHONE VALLEE
-
КЛЕРМОН
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
КФР
STADE PORTELOIS
-
АЯЧО А С
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
АНЖЕ
-
ЛОРИЕН
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
БОРДО
-
ЛИЛ
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
МЕТЦ
-
ЛИОН
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
ГИНГАМ
-
НАНТ
Прдст
12-03 | 21:00 |
ФРАНЦИЯ
ФР
МОНАКО
-
СК БАСТИЯ
Прдст
12-03 | 21:00 |
ШВЕЙЦАРИЯ
ШВЦ
ЙЪНГ БОЙС
-
БАЗЕЛ
Прдст
12-03 | 21:00 |
ПЕРУ
ПЕРУ
ACADEMIA CANTOLAO
-
СПОРТ АН.
Прдст
12-03 | 21:15 |
МАРОКО
МАР1
МАГРИБ ТЕТУА
-
РАДЖА КАЗАБ.
Прдст
12-03 | 21:15 |
СЛОВЕНИЯ
СЛВН
МАРИБОР
-
РУДАР
Прдст
12-03 | 21:30 |
БЕЛГИЯ
БЕЛ
ВЕСТЕРЛО
-
АА ГЕНТ
Прдст
12-03 | 21:30 |
ИТАЛИЯ
ИТ-ЛПС
ЛЕЧЕ
-
МАТЕРА
Прдст
12-03 | 21:30 |
ПОЛША
ПОЛ
ВИСЛА КР.
-
ЛЕГИЯ ГД
Прдст
12-03 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ
БОСТОН РИВЪР
-
РАМПЛА
Прдст
12-03 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ
ФК РИВЪР ПЛ
-
ПЕНЯРОЛ
Прдст
12-03 | 21:30 |
УРУГВАЙ
УРУГ
А.Ю.АМЕРИКА
-
КА СЕРО
Прдст
12-03 | 21:45 |
ИСПАНИЯ
ИСП
АТЛЕТИКО МАД
-
ЕСПАНЬОЛ
Прдст
12-03 | 21:45 |
ИТАЛИЯ
ИТА
ЮВЕНТУС
-
АТАЛАНТА
Прдст
12-03 | 21:45 |
ХОЛАНДИЯ
ХОЛ
ВИТЕС
-
ФК ЦВОЛЕ
Прдст
12-03 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
УРАКАН
-
КОЛОН
Прдст
12-03 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
БРАУН ДЕ АДР
-
ОЛ БОЙС
Прдст
12-03 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ДЕФ. БЕЛГРАН
-
ТЕЛЕРЕС ДЕ Р
Прдст
12-03 | 22:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
САН ТЕЛМО
-
ЕКСКУРСИОНИС
Прдст
12-03 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ1
CA ROSARIO CENTRAL
-
ЦИКЛОН ТАРИХ
Прдст
12-03 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ1
CLUB ALWAYS READY
-
RAMIRO CASTILLO
Прдст
12-03 | 22:00 |
БОЛИВИЯ
БОЛ1
TIQUIPAYA
-
DEPORTIVO ESCARA
Прдст
12-03 | 22:05 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
НУЕВА ЧИКАГО
-
ХИМНАСИЯ ХУХ
Прдст
12-03 | 22:30 |
ПОРТУГАЛИЯ
ПОР
ПОРТО
-
СП.БРАГА
Прдст
12-03 | 22:45 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
АТЛЕТИКО РАФ
-
ДЕФ.ХУСТИСИЯ
Прдст
12-03 | 23:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
НЮЕЛС ОБ
-
БАНФИЙЛД
Прдст
12-03 | 23:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ
ТИГРЕ ВК
-
АЛДОСИВИ
Прдст
12-03 | 23:00 |
АРЖЕНТИНА
АРЖ2
ДЪГЛАС ХЕЙГ
-
С. КОРДОБА
Прдст
12-03 | 23:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
МАКАРА
-
ПОРТОВИЕХО
Прдст
12-03 | 23:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ИМБАБУРА
-
ТЕХН. УНИВ.
Прдст
12-03 | 23:00 |
ЕКВАДОР
ЕКВ1
ДЕП. КОЛОН
-
ОЛМЕДО
Прдст
12-03 | 23:00 |
ПАРАГВАЙ
ПАР
ДЕП. КАПИАТА
-
СПЛУКЕНО
Прдст
12-03 | 23:00 |
ЕЛ САЛВАДОР
ЕСАЛВ
АГИЛА
-
ФАС
Прдст
Посещения
До 16:00 :
490
Месечни :
70 279
Юни
105 792
По дата:
Новини от
ФОКУС
още новини
Новини от
ФОКУС СПОРТ
още новини
ЗА НАС | УСПОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ | БАНЕРИ | КОНТАКТИ